KAPELUSZ ZA 100 TYSIĘCY Audiobook MP3 do słuchania (pobierz).

Kapelusz za 100 tysięcy AUDIOBOOK (Adam Bahdaj) – w formie książki audio do słuchania, to bardzo popularna powieść dla dzieci i młodzieży, która jest obowiązkową lekturą szkolną w 4 klasie szkoły podstawowej. Książka od której napisania minęło już kilkadziesiąt lat jest wciąż interesującą i trzymającą w napięciu lekturą. Doczekała się ona również wersji w plikach MP3 (do pobrania) dlatego już dzisiaj możesz jej posłuchać zamiast czytać książkę.

Okładka audiobooka Kapelusz za sto tysięcy.

Na tej stronie posłuchasz pierwszych rozdziałów audiobooka Kapelusz za 100 tysięcy za darmo (YouTube). Znajdziesz również link do zamówienia i pobrania oryginalnej pełnej wersji książki w plikach MP3 (download). Jeśli szukasz ebooka czyli książki elektronicznej w PDF (bo masz problem z wypożyczeniem w szkolnej bibliotece lub zakupem np. w Empiku) to link do jej zamówienia również znajdziesz na tej stronie.

Audiobook Kapelusz za 100 tysięcy - pobierz książkę (całość).


Kapelusz za 100 tysięcy – posłuchaj początku audiobooka za darmo.

Lektury szkolne dla Twojego dzieckaSzkoła może być przyjemnością! Dołącz do Audioteka Klub a Twoje dziecko pokocha nielubiane lektury szkolne. Teraz każda książka staje się fascynującym audiobookiem.
KLIKNIJ i wypróbuj bezpłatnie już dziś!

Poniżej przedstawiamy do posłuchania za darmo ponad pół godzinny fragment pełnej wersji audiobooka Kapelusz za 100 tysięcy, zamieszczony na naszym kanale LekturyMP3 na YouTube (kliknij tutaj aby subskrybować).

Dzięki udostępnionemu publicznie przez wydawcę Lissner Studio fragmentowi książki audio zupełnie za darmo możesz możesz zapoznać się z treścią oraz formą tej lektury. Jeśli Ci się spodoba to link do zamówienia i pobrania całości (ponad 7 godzin słuchania) znajdziesz w kolejnym akapicie. Wspomniane nagranie wydane przez Lissner Studio czyta Joanna Lissner.

▶ Kapelusz za sto tysięcy – posłuchaj pierwszych rozdziałów (cz. 1). powieści Adama Bahdaja.


Audiobook Kapelusz za 100 tysięcy cały – pobierz całość (download).

Jeśli wysłuchałeś/aś darmowego odcinka to zapewne już wiesz, ze warto zaopatrzyć się w pełną wersję tej książki audio. Dostępna jest ona w wygodnych do pobrania i uruchomienia na dowolnym odtwarzaczu, komputerze lub tablecie plikach.

Zamawiając audiobooka z linka poniżej (klikając na okładce) nie płacisz za przesyłkę, gdyż zakupione pliki MP3 pobierasz (download) od razu z szybkiego serwera księgarni. Dzięki temu książkę otrzymasz natychmiast (nie czekasz na kuriera lub przesyłkę pocztową). Dlatego już za chwilę możesz uruchomić sobie lub swojemu dziecku (jeśli ma ono do przeczytania tą lekturę w szkole) i nie martwić się czy zdąży ono przeczytać lekturę na najbliższe zaliczenie lub lekcję języka polskiego w szkole podstawowej.

Kapelusz za 100 tysięcy - pobierz audiobookaZamów i pobierz audiobooka - download

Aby pobrać całość audiobooka przez Internet – kliknij na przycisk powyżej, który przekieruje Cię do internetowej księgarni. Tam zamówisz całość audiobooka Kapelusz za sto tysięcy legalnie i w najlepszej cenie nie płacąc za przesyłkę (dostawa 0 zł.) Dzięki temu już po 2 minutach pobierzesz go z szybkiego serwera księgarni prosto na swój komputer.

AUDIOBOOKI - pobieraj legalne wersje MP3

Pamiętaj! Serwis LekturyMP3.pl publikuje tylko legalne audiobooki. Pobierając całą książkę audio poprzez powyższy link masz pewność że otrzymasz w pełni legalną wersję MP3. Nie z chomikuj lub torrentów, która nie łamie praw autorskich autorów oraz wydawców.


Książka Kapelusz za 100 tysięcy – opis lektury szkolnej.

„Kapelusz za sto tysięcy”  –  to powieść Adama Bahdaja, który znany jest między innymi z takich książek jak: „Wakacje z duchami” czy „Podróż za jeden uśmiech”. Główna bohaterka książki Krysia Cuchowska, która często zwana jest również Dziewiątką, jest szefem gangu z Saskiej Kępy. W czasie wakacji nad morzem Dziewiątka próbuje odnaleźć tytułowy kapelusz w którym roztargniony wiolonczelista o imieniu Walery ukrył wygraną wcześniej na loterii kwotę 100 tysięcy złotych. W tym samym czasie słynny chemik profesor Barabasz, przyjaciel Walerego staje się obiektem zainteresowania lokalnych złodziei, którzy za wszelką cenę starają się wykraść mu wzór na wyjątkową (twardszą od żelaza) substancję. Dzięki zaangażowaniu w te sprawy głównej bohaterki „Dziewiątki” – 12 letniej dziewczynki, która próbuje przechytrzyć złodziei. Powieść ta jest wyjątkowo wciągająca i do końca trzymająca w napięciu.

W Polsce książka ta jest obowiązkową lekturą w klasie 4 szkoły podstawowej. Dzięki wydanej w plikach MP3 wersji audio najmłodsi słuchacze mogą śledzić losy głównych bohaterów i wraz z bohaterką rozwiązać zagadkę zaginionego tytułowego kapelusza wartego sto tysięcy.

Kapelusz za 100 tysięcy to audiobook, który od lat jest cenionym przez miłośników detektywistycznych zagadek. Nagranie audio pozwala starszym przypomnieć sobie tą emocjonującą i trzymającą w napięciu lekturę, a najmłodszym przygotować się na zaliczenie z lektury na lekcję języka polskiego w szkole podstawowej.

Opis pełnej wersji książki audio.

  • Autor książki: Adam Bahdaj
  • Lektor (czyta książkę audio): Joanna Lissner
  • Data wydania audiobooka: 01.01.2010
  • Język publikacji: polski
  • Długość nagrania: 07:15:11
  • Wydawca: Lissner Studio
  • ISBN: 978-83-62797-07-3
  • Kategoria audiobooka: Lektury szkolne, dla dzieci i młodzieży

Kapelusz za 100 tysięcy – opinie o audiobooku 🎧

  • Ta lektura jest świetna. Sympatyczna i nadal aktualna. Do tego wspaniale przeczytana. Polecam kapelusz za sto tysięcy do słuchania. – Anna.
  • Świetnie przeczytana, trzymająca w napięciu i zapadająca w pamięć. Dzieciaki jeszcze przez kilka tygodni po odsłuchaniu opowiadały o przygodach bohaterów, a całodniowa trasa zleciała, jak z bicza strzelił. Treść oparła się zębowi czasu, a głos Pani Joanny idealnie pasował do postaci głównej bohaterki. Polecam – Greg.
  • Uwielbiam Adama Bahdaja i jego twórczość.. A ta książeczka jest super, fajne przygody, co za tym idzie tajemnice i zagadki kryminalne do rozwiązania. Lekka,sympatyczna,przyjemna moja ulubiona z mojego dzieciństwa – Justyna.

więcej opinii o audiobooku do pobrania na Mp3 możesz znaleźć na stronach Empik, Ceneo lub Audioteka.pl. Polecamy również recenzje samej książki na lubimyczytac.pl


Ebook Kapelusz za sto tysięcy (PDF, Mobi) – pobierz online.

Okładka ebooka - Kapelusz za sto tysięcy

Okładka ebooka

Książka elektroniczna Ebook (PDF):

Zamiast audiobooka do słuchania możesz również pobrać ebooka. Książkę elektroniczną w formacie PDF, Mobi lub ePub możesz przeczytać na na czytniku (kindle, pocketbook, onyx lub innym).

  • Ilość stron: 117
  • Pobierz: Kapelusz za 100 tysięcy PDF (ebook) – download*

Aktualizacja: Obecnie z rynku wycofana została wersja elektroniczna (ebook) tej książki. Do czasu wznowienia wydania nie jest on dostępny, więc jeśli szukałeś/aś ebooka Kapelusz za 100 tysięcy to w chwili obecnej polecamy skorzystać z Audiobooka na tej stronie.

Jeśli tylko wersja elektroniczna znów pojawi się na rynku, niezwłocznie zamieścimy link do jej pobrania.


Przeczytaj fragment eBooka – Rozdział 1

S o b o t a:
BYŁAM SZEFEM GANGU

W czwartek przyjechaliśmy do Nieborza. Zaczynam jednak od soboty, bo w czwartek i w
piątek nic się nie działo, a skoro nic się nie dzieje, to trudno o tym pisać.
W sobotę padał deszcz, a potem zaczęła się ta zwariowana historia z kapeluszem za sto
tysięcy…

Zanim jednak przystąpię do kapelusza, powinnam się przedstawić. Nazywam się Krystyna
Cuchowska, mam lat dwanaście, przeszłam do szóstej klasy i jestem podobno dziewczynką.
Ale daję słowo, to jakaś pomyłka. Od urodzenia powinnam być chłopcem i nazywać się —
Krystyn Cuchowski. Mam o to wielki żal do rodziców. Bo pomyślcie, jak czuje się
dziewczyna, która ma usposobienie chłopca, a w przyszłości chciałaby być szlachetnym
szeryfem, ózeryf rozprawia się z bandą Zezowatego Jima i rozkochu-je w sobie piękną
córkę sędziego Richardsona wprost do nieprzytomności. Czyż ja w przyszłości będę mogła
rozkochać złotowłosą Mary, wyrwać ją z rąk Zezowatego Jima, stanąć z nią przed ołtarzem,
a potem obsypać złotem i perłami?
Ale trudno, jestem dziewczynką i muszę się z tym pogodzić.
Oficjalnie jestem Krystyna Cuchowska, lecz koledzy nazywają mnie — Dziewiątka.
Morowo, co? Byłam bowiem 5 szefem gangu na Saskiej Kępie, w Warszawie, i ośmiu ! ? starszych ode mnie szczeniaków słuchało mnie jak własnej matki.


Kapelusz za 100 tysięcy streszczenie i opracowanie lektury.

Obecnie jesteśmy na etapie przygotowywania szczegółowego streszczenia i opracowania tej lektury na video.

Prosimy jeszcze o chwilę cierpliwości, jeśli tylko zamieścimy je na tej stronie to poinformujemy o tym na FunPage-u  LekturyMP3 na Facebooku (polub aby być na bieżąco i nie przegapić opracowania i streszczenia rozdziałów Kapelusza za sto tysięcy i innych lektur szkolnych).

Póki co przedstawiamy krótką charakterystykę głównych bohaterów tej książki:

  • Krysia Cuchowska – nazywana „Dziewiątka” – szefowa gangu z Saskiej Kępy, główna bohaterka powieści. Będąc na wakacjach nad morzem pomaga odnaleźć zaginiony, wart 100 tysięcy kapelusz.
  • Walery Kolanko – wiolonczelista. Wygrał sto tysięcy i ukrył te pieniądze w swoim kapeluszu, który potem zaginął.
  • Profesor Barabasz – sławny chemik, zaprzyjaźniony z właścicielem tytułowego kapelusza Walerym. Wynalazł wzór na niezwykłą substancję twardszą od żelaza. Wzór ten stał się celem złodziei.
  • Kaleka – chemik, złodziej, któy chciał za wszelką cenę wzór profesora Barabasza i przypisać go sobie. Na co dzień udawał inwalidę.
  • Pani Monika – bardzo atrakcyjna kobieta, która była wspólniczką chemika Kaleki. Twierdziła, że jest aktorką.
  • Goguś – przystojny, elegancki mężczyzna, jeden z podejrzanych Dziewiątki (głównej bohaterki powieści). Na koniec ksiażki okazało się jednak, że było dwóch złodziei – sobowtórów (Gogusiów).
  • Maciek – nastolatek, którego Dziewiątka poznała w czasie wakacji nad morzem. Był miłośnikiem ptaków i czynnie pomagał Krysi (Dziewiątce) w rozwiązaniu zagadki kapelusza.

Kapelusz za 100 tysięcy – a Tobie podoba się ten audiobook?

Daj nam znać w komentarzu czy masz tą lekturę w szkole i jak trafiłeś/aś na naszą stronę. Na kiedy musisz ją przeczytać i czy masz zaliczenie na lekcji języka polskiego. Jeśli szukasz audiobooka, by wrócić do swoich dziecięcych lat i przypomnieć sobie tą książkę to też daj nam o tym znać w komentarzu.

Czekamy również na Twoja opinię na temat zamieszczonego audiobooka Kapelusz za 100 tysięcy, autorstwa Adama Bahdaja, którego w tej wersji czyta Joanna Lissner.

Co jeszcze możesz dla nas zrobić?

  • Polub nas na Facebooku – a nie przegapisz żadnej nowej lektury na naszej stronie.
  • Subskrybuj nas na YouTube aby słuchać lektur szkolnych za darmo.
  • Udostępnij ten wpis dla swoich koleżanek i kolegów ze szkoły (używając ikon po lewej stronie).
  • oraz zobacz inne lektury szkolne do 4 klasy szkoły podstawowej.

Czy ten wpis (audiobook) był dla Ciebie pomocny?

Wybierz ilość gwiazdek

Średnia ocen 4.6 / 5. oddanych głosów: 39

Bądź pierwszą osobą, która oceni ten wpis..

Tagi , , .Dodaj do zakładek Link.

Jedna odpowiedź na „KAPELUSZ ZA 100 TYSIĘCY Audiobook MP3 do słuchania (pobierz).

  1. bianka mówi:

    To moja lektura. Jestem w 4a.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *