O stronie Lektury MP3 – dlaczego powstał ten serwis?

AUDIOBOOKI Lektury MP3 – Dlaczego powstał ten serwis?

Co znajdziesz na stronie LekturyMP3.plStrona LekturyMP3.pl powstała głównie z myślą o zabieganych rodzicach dzieci, które od pierwszych dni w szkole muszą zmagać się z czytaniem i opanowywaniem treści obowiązkowych lektur szkolnych na lekcjach języka polskiego. Mimo iż, czytanie to znakomita przygoda, to jednak w dzisiejszych czasach, dzieci coraz rzadziej sięgają do książki, a czytanie staje się dla nich udręką (szczególnie jeżeli chodzi o lektury szkolne).

Z pomocą dla uczniów oraz zaangażowanych w edukacje swoich pociech rodziców przychodzą tutaj audiobooki czyli książki czytane przez lektorów (najczęściej znanych aktorów).

Taka forma „czytania lektur” stała się bardzo popularna i często jest jedynym rozwiązaniem na to aby dziecko opanowało treść lektury w wygodny, ciekawy i szybki sposób.

LekturyMp3 – czyli wszystkie lektury w jednym miejscu.

Celem tej strony będzie zebranie w jednym miejscu najlepszych wydań Lektur szkolnych w formie zarówno audiobooków jak również w wersjach alternatywnych (ebooki i tradycyjne papierowe książki).

Dodatkowo uruchomiony równolegle ze strona kanał na YouTube oraz FunPage na Facebooku pozwoli Wam drodzy rodzice wysłuchać za darmo legalnie publikowanych lektur oraz zamawiać i pobierać pełne wersje tych książek (na własność dla swoich dzieci) w wygodnych plikach MP3, dzięki którym lektur możecie słuchać na wiele sposobów.

Lektury MP3 – pobieraj i słuchaj tylko legalnych audiobooków.

Komentarze są wyłączone.